Paylaşılan excel çalışması laboratuvar ölçekli beton denemelerinin performans ve maliyet bazlı değerlendirilmesine ve raporlanmasına yardımcı olacaktır. Beton üretiminde değişken malzeme kullanımı dikkate alınarak veri giriş alanları olabildiğince kapsamlı hazırlanmıştır.

lab

 

 

Loading

BetonveCimento.com için Patreon üzerinden destekte bulunmak ister misiniz?
Become a patron at Patreon!

By Yasin Engin

İnş.Yük.Müh. olan Yasin Engin, lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 16 yıldır beton ve çimento sektöründe çalışmaktadır. Web sitesindeki tüm yayınlar Yasin Engin tarafından paylaşım amacıyla hazırlanmıştır. Yayınlar kaynak gösterilerek kullanılabilmektedir. (yasin.engin@gmail.com)

7 thoughts on “Beton Deneme Sonuçlarının Değerlendirilmesi (Excel Program)”
  1. Yasin Bey ; Çalışmalarınız ve paylaşımlarınızdan oldukça faydalanıyoruz,ellerinize sağlık,teşekkürlerimizi sunuyoruz…

  2. Yasin Bey Merhaba ; Çalışmalarınız ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sayfa korumalı şifre istiyor, size zahmet gönderirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar…

  3. TEK KELİMEYLE TEBRİK EDERİM MÜKEMMEL BİR TASARIM VE PROGRAMLAMA OLMUŞ. YASİN BEY RİCA ETSEM PAROLAYI GÖNDERİRMİSİNİZ.

  4. S.A Yasin Bey tebrikler çok güzel çalışmalarınız var.beton uygunluk değerlendirme ve analiz programınız çok hoşuma gitti ama sayfa korumasından dolayı kullanamıyorum rica etsem parolayı göndermeniz mümkün mü teşekkür ederim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Bu çalışmada betonla ilgili mesleki terimlerin farklı dillerde karşılığını bulmada yaşanılan…
Cresta Posts Box by CP